Український форум

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Український форум

Найпреспективніший форум укрнета!!! Ми зробимо все що б вам було у нас цікаво!!! Наш форум залежить від вас!! . Ласкаво просимо реєструватися!!!!

Последние темы

» Здоровый мужик
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyЧт Май 21, 2020 4:55 pm автор Admin

» Микрозайм онлайн
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyПн Окт 22, 2018 4:01 pm автор kachetkar

» Кредит онлайн
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyСб Окт 20, 2018 9:41 pm автор kachetkar

» Карпаты
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyПн Сен 25, 2017 1:09 pm автор vetalbon

» Тельняшка камуфляжная футболка
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyВт Июл 12, 2016 2:10 pm автор vetalbon

» Шины, диски. Интернет-магазин "Rezina.сс". Актуальные цены!
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyВт Июн 02, 2015 9:56 am автор rezina.cc

» Поиск вашего врача
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyЧт Апр 16, 2015 8:00 pm автор kachetkar

» Грузчики!Услуги грузчиков,Газели Харьков
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyСр Фев 25, 2015 10:11 am автор dorda

» *Золотые номера* Красивые номера* Низкие цены*
eRepublik — Україні потрібна допомога EmptyПн Фев 16, 2015 11:35 am автор 777abk


    eRepublik — Україні потрібна допомога

    avatar
    Vigil
    Салага
    Салага


    Количество сообщений : 1
    Репутация : 1
    Очки : 3
    Дата регистрации : 2009-07-18

    eRepublik — Україні потрібна допомога Empty eRepublik — Україні потрібна допомога

    Сообщение  Vigil Сб Июл 18, 2009 8:48 pm

    У зв'язку з критичним станому України зкликаю усіх приєднатися до гри eRepublik!

    eRepublik — популярна браузерна онлайн гра з елементами соціальної мережі.
    Учасники мають можливість створювати компанії і організації, власні газети, створювати політичні партії, голосувати на виборах, починати війни і революції, приймаючи участь в них як солдати регулярної армії.

    Основний елемент гри, політика, розкритий дуже яскраво: тут вам і вибори президента/парламента/лідеров партій, вступ до альянсів і хитра зовнішня політика, податкове регулювання усередині країни і багато що інше. Аналогів даної «гри в політику» зараз попросту немає.

    На відміну від багатьох інших браузерних ігор, erepublik дуже невимоглива до часу: мінімально потрібно 5-10 хвилин в день, або декілька кліків. Не дивлячись на простоту і обмеженість дій, через деякий час гра показує другу сторону: хтось починає грати на валютному ринку, хтось створює свою виробничу і торговельну імперію, а хтось з головою вирушає в політичні ігри.

    У зв'язку з тим, що українців в грі мало нашою країною зараз керують угорці.
    Я закликаю українців приєднуватися до гри, лише так ми зможемо побудувати сильну і незалежну еУкраїну!

    Якщо не важко — реєструйтесь по моєму лінку (Ви нічого не втратчаєте, еУкраїна — виграє, оскількі я член уряду еУкраїни). У відповідь обіцяю допомогти, чим зможу.

    Якщо виникнуть якість проблеми зі грою — одразу звертайтесь до мене, я допоможу, поясню, та познайомлю з потрібними людьми Smile

      Текущее время Пт Мар 29, 2024 12:14 am